Gdzie można zamontować czarny kinkiet

Spośród pytań dotyczących wyboru odpowiedniego oświetlenia, pada to jak powinien wyglądać kinkiet. W minimalistycznym wystroju, gdy wszystkie kształty i elementy są bardzo oszczędne, kinkiet czarny nabiera zupełnie nowego wyrazu. Jest to kinkiet o bardzo eleganckim i niezwykle stylowym wyglądzie. Neutralny czarny kolor pasuje do każdej barwy, oraz do każdej faktury. Dobrze wygląda zarówno jako element kontrastowy, jak i zupełnie zlewający się z ciemnym tłem. Dostosowuje się niemal automatycznie i w każdym projekcie wygląda równie dobrze.

Kameleon wśród kinkietów

Dostępny na stronie https://www.strefalamp.pl/kinkiet-czarny kinkiet, można uznać za czarną perłę wśród wielu innych propozycji oświetlenia. Jest wspaniałym designerskim elementem wykończeniowym, który pasuje do każdej przestrzeni. Sprawdzi się zarówno w minimalistycznym wnętrzu jak i w mieszkaniu w stylu boho. Niezwykle elegancki a nawet wytworny, czarny kinkiet rozświetli pustą przestrzeń stając się jej mocnym akcentem.

Kinkiet ten jest na pewno u progu swej popularności, ponieważ projektanci dopiero odkrywają jego wyjątkowe walory zdobnicze. Czarny kinkiet może być zamontowany jako pojedynczy punkt świetlny oraz jako cały zestaw. Doskonale sprawdzi się na klatkach schodowych, korytarzach czy przedpokojach. W pokoju lub salonie, może z powodzeniem zastąpić lampkę nocną lub górne oświetlenie.

Jak dobrać kształt kinkietu

Nowoczesny kinkiet z serii Zuma Line zaskakuje swoją nowoczesną estetyką. Prosty w formie i niebanalny kształt, proponowany jest w dwóch wariantach:

  • Wariant pierwszy o cylindrycznym kształcie
  • Wariant drugi posiada kształt kubiczny

Obie wersje zachwycają pięknym wyrafinowanym wzornictwem i wyważonymi proporcjami. Zastosowanie niezwykłego koloru jaką jest czerń, w połączeniu z geometrycznym wzornictwem stawia czarne kinkiety w czołówce klasyki oświetlenia. Kinkiety te nadają przestrzeni, w której są zamontowane, wyjątkowej aury wzornictwa z najwyższej półki. Czarne kinkiety mają przed sobą świetlaną przyszłość! 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *