Świece zapachowe z wosku sojowego

Jeśli chcesz wprowadzić do swojego mieszkania wyjątkowy aromat, a jednocześnie cenisz stylowe elementy wystroju wnętrz, świece zapachowe są jak najbardziej dla Ciebie. Wiele osób sądzi, że w sprzedaży dostępne są wyłącznie te z pszczelego wosku bądź parafiny. Tymczasem okazuje się, że obecnie coraz większą popularnością cieszą się te, do wykonania których wykorzystano wosk sojowy. To dobry wybór, jeśli zaliczasz się do miłośników produktów ekologicznych.

1.Dlaczego świece sojowe to dobry wybór?

2.Jakie właściwości mają świece sojowe?

3. Jakie marki oferują świece sojowe?

Dlaczego świece sojowe to dobry wybór?

Parafina, z której od lat wykonywane są świece, produkowana jest z ropy naftowej. Nie trudno więc domyśleć się, że paląc takie świece, wprowadzamy do atmosfery szkodliwe substancje. Świece sojowe w sklepie aromatowo.pl to z kolei produkt w pełni naturalny. Do wyprodukowania sojowego wosku wykorzystywane są ziarna soi pochodzące ze sprawdzonych plantacji. To oznacza, że można sięgać po nie bez obaw. Są w pełni bezpieczne nie tylko dla środowiska, ale również zwierząt, a nawet bardzo małych dzieci.

Jakie właściwości mają świece sojowe?

Jeśli zdecydujesz się na świece sojowe renomowanego producenta, możesz mieć pewność, że powstały one z produktów najwyższej jakości. Te najlepsze cechują się przede wszystkim wysoką wydajnością, co oznacza, że wystarczą na długie godziny palenia. Ich bardzo dużym atutem jest niska temperatura topnienia, co przekłada się na bezpieczeństwo ich użytkowania – ryzyko poparzenia woskiem jest w przypadku takich świec dużo mniejsze. Dodatkowym atutem jest to, że wosk sojowy praktycznie w ogóle nie ma aromatu. To oznacza, że nie wpływa on na zapach świecy. Ma to szczególne znaczenie w przypadku świec zapachowych. Wybierając te zrobione z wosku parafinowego, musisz liczyć się z tym, że zapach świecy zostanie zmodyfikowany. Może być również tak, że podczas palenia czuć będzie tak naprawdę wyłącznie parafinę.

Jakie marki oferują świece sojowe?

Najlepsi producenci świec mają obecnie w swojej ofercie produkty z wosku sojowego. Postawić możesz między innymi na świece Yankee Candle – cieszą się one ogromną popularnością na całym świecie. Do wyboru masz zarówno duże świece w szklanych słoikach, jak i niewielkie podgrzewacze i woski. Na uwagę zasługują również produkty Johny Wick, dostępne na Aromatowo.pl

Świece sojowe to bardzo dobry wybór, jeśli cenisz ekologiczne, naturalne produkty najwyższej jakości. Te z dodatkiem olejków eterycznych po zapaleniu rozniosą w pomieszczeniu przyjemny aromat, który będzie utrzymywał się jeszcze długo po zgaszeniu świecy.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *