Echo serca

Profilaktyka i dbałość o własne zdrowie są najważniejsze – szczególnie jeżeli mowa o sercu, które jest narażone na różnego rodzaju nabyte i wrodzone problemy. To od jego stanu i pracy zależy jakość naszego życia, a wszelkiego rodzaju kłopoty mogą znacznie obniżyć jakość naszego życia albo nawet narazić nas na większe problemy w przyszłości. Dlatego też niezbędne jest badanie jego stanu, szczególnie w przypadku zauważenia niepożądanych objawów, takich jak duszności czy bóle w klatce piersiowej. Podstawowym badaniem, które jest w stanie odpowiedzieć na wiele pytań związanych z pracą serca jest echo serca Warszawa, które trwa zwykle 15-45 minut i jest wykonywane przez specjalistę w tej dziedzinie – kardiologa. Jeżeli więc chcecie Państwo dowiedzieć się jak pracuje Wasze serce albo macie problemy, które chcecie wyeliminować na wczesnym etapie, zapraszamy do naszej kliniki, gdzie zapewniamy w pełni profesjonalne badanie za pomocą nowoczesnej aparatury. Działamy od wielu lat i jesteśmy zaufanymi oraz cenionymi przez Pacjentów lekarzami, którzy są w stanie pomóc w różnych problemach – również tych najbardziej bolesnych i palących.
Nowoczesne echo serca Warszawa
Jest to badanie, dzięki któremu uzyskujemy na specjalnym monitorze obraz serca oraz naczyń krwionośnych, a także mamy możliwość zapoznania się z różnego rodzaju parametrami związanymi z jego pracą. Dzięki temu mamy możliwość wykrycie różnych problemów związanych z pracą serca, takich jak nadciśnienie płucne, arytmia, choroby aorty i wiele innych. Kluczem do sukcesu jest tutaj korzystanie z nowoczesnych urządzeń – w naszym przypadku jest to oparta o najnowsze rozwiązania technologiczne aparatura USG, która zawsze pokazuje nam właściwe wyniki. Oczywiście badanie przeprowadzane jest przez wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza, który jest w stanie zadbać o komfort Pacjenta, a także we właściwy sposób odczytać wszelkie informacje, jakie mu się ukażą. Nasze badanie echo serca Warszawa to światowy poziom diagnostyki obrazowej!
Jak wygląda badanie?
Est ono bezbolesne i nie wywołuje większego dyskomfortu u Pacjenta. Odbywa się na leżąco, a lekarz przykłada do klatki piersiowej specjalną głowicę, która odczytuje parametry pracy serca. Do badania nie trzeba się przygotowywać i nie ma potrzeby stresowania się nim. Zapraszamy Państwa do wizyty w naszej klinice – pracują u nas najlepsi kardiolodzy, a atmosfera jaką wykreowaliśmy sprzyja leczeniu oraz dobremu samopoczuciu Pacjentów. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w różnych problemach i otoczyć Was indywidualną oraz kompleksową opieką.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *