Detox sokowy – remedium na przeciążenie toksynami

Używki i niezdrowe jedzenie – oto przepis na regularne zanieczyszczenie organizmu toksynami. Symptomy takie jak brzydka cera, złe samopoczucie, ciągłe zmęczenie, kłopoty jelitowe czy nawracające infekcje są tego efektem. To sygnał, że należy oczyścić ustrój ze zbędnych cząsteczek zakłócających jego pracę. Wystarczy zastosować dietę sokową, bardzo popularną w świecie gwiazd i często wybieraną przez Polaków w fit cateringu, czego przykładem jest Zielona Góra.

Detox sokowy – na czym polega ta dieta?

Jak sama nazwa wskazuje, dieta detox sokowy opiera się na całkowitym wykluczeniu pokarmu stałego na rzecz spożywania soków-kojtaili. Są one przygotowane ze zróżnicowanych naturalnych produktów i cechuje je wysokie bogactwo witamin i minerałów, co już ma właściwości detoksykacyjne.

Dieta detox sokowy:

  • w krótkim czasie oczyszcza organizm z toksyn
  • poprawia jakość cery, włosów i paznokci
  • podnosi naturalną odporność organizmu
  • reguluje pracę jelit
  • uwalnia od apatii i złego samopoczucia, zaś daje energię

Detox sokowy – jak zacząć?

Aby rozpocząć oczyszczanie organizmu, warto zwrócić się do specjalisty. Zielona Góra oferuje w tym zakresie fit catering, co jest bardzo popularną ścieżką żywieniową na całym świecie.

Poszczególne soki zawierają nie tylko odpowiedni rodzaj oraz ilość produktów, ale również są przygotowywane w odpowiedni sposób. Adekwatna obróbka soków ma tu znaczenie decydujące – życiodajne mikroelementy zachowują swoje właściwości i aktywnie działają w naszym organizmie. Naszym zadaniem jest zatem jedynie spożywanie soków bez tracenia cennego czasu na wybór produktów i gotowanie. Zapas soków jest dostarczany do domu klienta, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *