Wynajmij wodzireja

Chyba każdy z nas chce aby jego ślub i wesele odbyło się bez jakichkolwiek wpadek. Jedzenie musi być smaczne, temperatura w lokalu odpowiednia a orkiestra musi grać „pod nogę” . Często jednak nawet najwyśmienitszy  kucharz i najlepsza oprawa muzyczna nie zapewnią nam sukcesu. Bardzo dużo zależy od gości weselnych. Czasem trafiają się tacy, którym wystarczy kawałek parkietu, muzyka i potrafią świetnie się bawić do samego rana. Gorzej jeśli nasi goście za nic w świecie nie będą chcieli wyjść zza stolików a parkiet będą widzieć tylko w drodze do toalety czy po kolejnego drinka. Planując wesele powinniśmy rozważyć wszystkie opcje i zabezpieczyć się na wypadek tego drugiego rodzaju gości.
Ktoś kiedyś powiedział, że każdy człowiek lubi się bawić, trzeba go tylko umieć odpowiednio podejść. W sytuacjach kiedy sama muzyka nie wystarcza wkroczyć powinny zorganizowane zabawy, które mają właśnie na celu „rozruszanie” bardziej drętwego towarzystwa. Większość zespołów muzycznych ma je w swoim „repertuarze”.  Zdarza się jednak, że wynajęta przez nas orkiestra czy Dj nie organizują żadnych zabaw, wtedy ratuje nas  wodzirej na wesele. Człowiek taki w sposób profesjonalny będzie organizował czas naszych gości.
Przygotowanie zabaw weselnych nie jest banalną sprawą. To od nich niejednokrotnie zależy klimat panujący na weselu. Zabawy weselne zawsze powinny być konsultowane z Państwem Młodych i to oni powinni zadecydować jaki charakter mają one przybrać. Przy wyborze powinniśmy sugerować się z pewnością wiekiem gości. Zasady zabaw powinny być jasne i zrozumiałe i na pewno nie powinniśmy zmuszać w nich do picia alkoholu. Najważniejsze jednak aby zabawy zachowane były w dobrym guście. Są zabawy, które budzą różne uczucia. Najodważniejsze nie zawsze znaczy najfajniejsze, czasami te najśmielsze przyprawiają o gęsią skórkę rodziców, lub sprawiają, że wesele przyjmuje charakter typowo wiejski. Zanim zdecydujemy się na takie zabawy zastanówmy się czy warto ryzykować. Bardzo ważne jest również żeby znać umiar w takich zabawach. Nie powinno być ich ani za dużo, ani za mało. Przed wynajęcie wodzireja najlepiej dogadać wszystkie szczegóły i ustalić pewne ramy i granice.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *