Wakacje na Mazurach – komu je polecamy

Szukając miejsca na wypoczynek w Polsce wybierzmy to, które oferuje nam dostęp do unikatowej przyrody oraz różnorakich atrakcji. Wtedy aktywne wakacje można połączyć z jednoczesnym zrelaksowaniem się. Jednym z pomysłów na takie właśnie wczasy jest pobyt na Mazurach. Tamtejsza natura nadal w dużej części nie została naruszona ręką człowieka. Jednocześnie wiele obiektów wypoczynkowych stale rozwija swoją ofertę i czyni ją coraz bardziej atrakcyjną dla przybywających gości. Chlubnym przykładem jest nasz hotel Mazurski Raj, który doskonale sprawdza się w roli azylu przed miejskim hałasem i gonitwą dnia codziennego. W naszym hotelu każdy poczuje się komfortowo – mile widziane są osoby, które chcą odpocząć w pojedynkę, jak i pary i rodziny ze swoimi milusińskimi. Oferta różnorodnych atrakcji daje wszystkim naszym gościom niezapomniane przeżycia. Działamy nie tylko jako hotel Mazury – posiadamy również restauracje, kawiarnię, klub, a także miejsca typu SPA&Welness.
Nasze największe atuty
Pobyt w naszym hotelu jest niezapomnianym przeżyciem z wielu powodów. Najbardziej oczywista jest doskonała lokalizacja – w naszym otoczeniu znajdują się nie tylko sławetne mazurskie lasy, lecz również jezioro Bełdany, które słynie ze swej urody. Posiadamy bezpośredni dostęp do tego jeziora, dlatego utworzyliśmy przy nim prywatny port i plażę. Mogą z nich oczywiście korzystać nasi goście, których zachęcamy do korzystania z wypożyczalni sprzętu wodnego i próbowania własnych sił w pływaniu kajakiem, łódką czy motorówką.
Wyjątkowa oferta gastronomiczna
Wyjazd na Mazury nie byłby kompletny bez spróbowania lokalnych specjałów. W tym celu zapraszamy do jednej z naszych dwóch restauracji – Malinki oraz Tawerny. Ta pierwsza znajduje się nad brzegiem jeziora, dzięki temu zapewnia doznania nie tylko naszemu zmysłowi smaku, ale również i wzroku. To w niej nasz wspaniały szef kuchni przygotowuje regionalne potrawy mazurskie, a także dania z kuchni ogólnoświatowej. Z kolei Tawerna znajduje się na samej plaży, a skosztować w niej można tego, co na Mazurach najlepsze – świeżych ryb.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *