Upiększające serum do ciała

Są takie okresy w roku, kiedy zależy nam na szybkim i intensywnym polepszeniu wyglądu naszej skóry na ciele. Bez względu na to, czy mowa o czasie przed urlopem na plaży, czy też okresie poprzedzającym sylwestrową imprezę, wiele pań szuka wtedy sposobów, aby epidermę szybko wygładzić oraz dodać jej blasku. Kosmetykiem, który działa w taki właśnie intensywny, wręcz uderzeniowy sposób na skórę, jest właśnie serum do ciała.
Upiększające serum do ciała (https://neutrogena.com.pl/product/62) posiada w swojej ofercie ceniona przez wiele pań skandynawska firma Neutrogena. Tym, co wyróżnia ten produkt na tle klasycznych balsamów do ciała jest fakt, iż widoczne gołym okiem efekty rewitalizacji skóry są zauważalne już po 10 dniach codziennego aplikowania kosmetyku na ciało. Z tego powodu rezultaty jego stosowania zadowolą nawet panie, które oczekują spektakularnych efektów.

Minerały dla elastyczności i gładkości

Wysoko w składzie upiększającego serum do ciała znajdują się drogocenne minerały. Jak wykazały niezależne testy in-vitro, składniki te oddziałują na produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny. W efekcie skóra o wiele szybciej się regeneruje. Z tego powodu stosowanie tego kosmetyku daje świetne rezultaty, jeżeli posiadamy takie defekty jak rozstępy czy też cellulit. Oprócz tego zwiększona synteza kolagenu powoduje, że epiderma na całym ciele staje się o wiele bardziej jędrna i jednocześnie elastyczna. Wyraźnej poprawie ulega również poziom jej gładkości.

Ekstrakt z soi – aby skórę odmłodzić

Jeśli nasza skóra na ciele posiada widoczne pierwsze oznaki starzenia, to z pewnością doskonale zareaguje na zawarty w składzie serum upiększającego ekstrakt z soi. Komponent ten ma moc zwalczania szkodliwych wolnych rodników, które są głównych czynnikiem odpowiadającym za przyśpieszone starzenie się epidermy. To właśnie działanie antyrodnikowe sprawia również, że skóra ciała staje się wyraźnie grubsza oraz bardziej odporna na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne dzięki uszczelnionej barierze lipidowej naskórka.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *