Tankuj z nami swoją flotę pojazdów

Jesteś przedsiębiorcą i posiadasz własną flotę pojazdów? Z pewnością nieraz zastanawiałeś się nad sposobami na optymalizację kosztów. Jednym z chętnie wykorzystywanych rozwiązań są karty paliwowe. Korzystanie z nich poza oszczędnością na każdym litrze paliwa pozwala jednocześnie na optymalizację procesów związanych z rozliczaniem firmowych zakupów. Potrafimy sobie wyobrazić jak to jest kosztowne. A do tego dochodzi księgowanie płatności czy zbieranie paragonów przez kierowców, co utrudnia kontrolę wydatków. Na szczęście jest na to rozwiązanie. Tankuj z nami!

Karta paliwowa dla Twojej firmy

Kartę paliwową FLOTEX POLSKA możesz zamówić na konkretne imię i nazwisko, określony numer rejestracyjny, czy po prostu na firmę. Wystarczy wypełnić krótki e-wniosek oraz przesłać drogą internetową skany dokumentów rejestrowych firmy (NIP, REGON, odpis KRS lub CEIDG). Karta w przeciągu kilku dni zostanie przesłana pod wskazany adres.

Jakie korzyści daje karta od FLOTEX POLSKA

Nasza karta pozwala nie tylko na bezgotówkowe transakcje na ponad 3 700 stacji paliw ORLEN, BP, SHELL oraz AMIC na terenie całej Polski oraz zbieranie punktów za tankowanie w programach lojalnościowych. Oferujemy również innowacyjną usługę Mapa Cen, która pozwala na porównanie ceny ON dla stacji, gdzie miało miejsce tankowanie w ciągu ostatnich 14 dni i wybór najlepszej oferty. Prosty w obsłudze Panel Klienta umożliwia przeglądanie historii transakcji, generowanie raportów czy sprawdzenie rachunków. Raz na miesiąc wystawiona jest faktura zbiorcza, dzięki której możesz zapomnieć o konieczności kolekcjonowania paragonów!

To jednak nie wszystko. Nasze karty flotowe oferują również usługi dodatkowe. Wśród nich dużą popularnością cieszy się usługa mFLOTA, która umożliwia realizację transakcji flotowych za pomocą aplikacji bezpośrednio przy dystrybutorze. Przydatna jest również usługa mobiParking. Dzięki niej można opłacić postój w płatnych strefach parkingowych ponad 80 miast Polski za pomocą smartfona. Karta daje także możliwość dokonywania opłat na bramkach autostradowych (A1, A2, A4).


Tankuj z nami

FLOTEX POLSKA stworzyła ofertę na karty paliwowe dla każdego przedsiębiorcy. Nieważne jaką ilością samochodów służbowych dysponujesz. Chodzi o to, abyś mógł rozwijać swoją firmę bez skupiania się na zbędnych formalnościach. Zadbaliśmy także o to, abyś mógł oszczędzać na tankowniach, a kierowcy mogli szybciej i sprawniej wykonywać swoje obowiązki zawodowe. Karta paliwowa od FLOTEX POLSKA to elastyczne i korzystne rozwiązanie, z którego po prostu warto skorzystać!

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *