Próbujemy dopasować kolczyki srebrne do kształtu twarzy

Próbowałaś kiedyś dobrać kolczyki do kształtu swojej twarzy? Nie? A dlaczego? To bardzo prosta sprawa, która tak naprawdę nie wymaga, żeby poświęcić jej zbyt dużo czasu, a jednocześnie dająca możliwość podkreślenia pięknych rysów, koloru oczu czy też doskonałego kształtu. Nie wierzysz? To się przekonaj.

Przede wszystkim powinnaś wybrać kolczyki srebrne. Są dość uniwersalne i pięknie wyglądają w wielu stylizacjach. Śmiało możesz także łączyć srebrne kolczyki ze złotym kolorem innej biżuterii – nic nie stoi na przeszkodzie. A teraz pomyśl jak wygląda Twoja twarz i czy jesteś w stanie określić jej kształt.

Do trójkątnej twarzy najbardziej będą pasowały kolczyki w postaci małych kółeczek, wkrętki czy też inaczej mówiąc sztyfty, co pozwoli nieco złagodzić ostre rysy.

Kwadratowa buzia powinna nosić srebrne kolczyki o szalonych, niejednorodnych kształtach, z zaokrąglonymi wykończeniami, ponieważ w taki sposób można uzyskać kształt bardziej delikatny i pociągły.

Okrągła twarz powinna być wyciągana ku dołowi, dzięki kolczykom wiszącym. Doskonały sposób to właśnie wykorzystanie tych z szlachetnego kruszcu, jakim jest srebro, ponieważ będą pięknie mieniły się przy twarzy i sprawiały wrażenie, że jest bardziej szczupła. Podkreślone będą także kości policzkowe, co nada tajemniczości i zmysłowości.

Oczywiście, póki nie spróbujesz to się nie przekonasz, dlatego polecamy wypróbować nasz rady! Jedno jest pewne – kolczyki ze srebra będą zawsze modne i sprawdzą się, jako prezent dla każdej kobiety, która lubi wyglądać stylowo i wyjątkowo codziennie!

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *