Niezbędnik w karmieniu dzieci

Krzesełka do karmienia są ważnym elementem opieki nad naszą pociechą. Każdy, kto choć raz miał okazję z nich skorzystać, wie jaką pomocą okazują się w codziennym karmieniu dzieci. Stabilna budowa oraz wyposażenie w pasy bezpieczeństwa sprawia, że karmienie może być przeprowadzane tylko przez jedną osobę, bez konieczności pomocy drugiej, która będzie przytrzymywać dziecko.
W nasze ręce ostatnio wpadły nowe krzesełka do karmienia Caretero, a wśród nich model Bistro Blue. Jak już sama nazwa wskazuje, krzesełko jest utrzymane w miłej dla oka, jasno niebieskiej kolorystyce, uzupełnionej białymi wstawkami. Krzesełko jest wyposażone w regulację wysokości oraz dodatkowy system blokad, zwiększających bezpieczeństwo użytkowania. Na uwagę zasługuje niezwykle wygodne siedzisko, sprawiające że dziecko może poczuć się naprawdę komfortowo i bez  grymaszenia skoncentruje się na spożywaniu jedzenia.

krzesełka do karmienia caretero

Dla rodziców niewątpliwym udogodnieniem w tym modelu będzie specjalna tacka, wykończona wysokim rantem oraz z dwoma miejscami na kubeczek. W razie rozlania się zupki lub herbatki, napój nie ścieknie z tacki, ale pozostanie na powierzchni, ułatwiając sprzątanie. Jak wszystkie inne dobrej jakości krzesełka do karmienia Caretero, tak i ten model jest wyposażony w pasy bezpieczeństwa. Należy je zapinać za każdym razem, kiedy krzesełko jest wykorzystywane do karmienia. Zadaniem takich pasów jest zabezpieczenie dziecka przed ewentualnym wychyleniem i wypadnięciem dziecka z krzesełka.
Jak każdy produkt dziecięcy, tak i krzesełko do karmienia jest podatne na różnego rodzaju zabrudzenia. Konieczność regularnego czyszczenia nie jest jednak tak straszna, z uwagi na dobrej jakości, trwałe materiały obiciowe. Sprawiają one, że większe i mniejsze zabrudzenia można wygodnie usunąć mokrą szmatką, płukaną w roztworze delikatnego detergentu.
Prezentowane krzesełko, dostępne w sprzedaży sklepu techsat24.pl, polecamy wszystkim osobom, szukającym niedrogich, ale trwałych, wygodnych, ładnych, ale przede wszystkim bezpiecznych produktów dla dzieci. Pod tym względem to krzesełko sprawdza się naprawdę znakomicie.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *