Narzędzie do skutecznego mailingu

Email marketing to doskonały sposób pozyskiwania nowych klientów, jak również utrwalania istniejących relacji. Dzisiaj dowiesz się, dlaczego warto wykorzystywać tę formę komunikacji, a także poznasz najskuteczniejsze do tego narzędzie.

E-mail marketing – dlaczego warto

Szacuje się, że aż 98 procent przedsiębiorców, których biznes funkcjonuje w Internecie, wykorzystuje mailing. Odpowiednio wdrożony i prowadzony może przynieśli liczne korzyści, takie jak:

  • Zysk – według danych podawanych przez Direct Marketing Association, jeden dolar zainwestowany w tego rodzaju działanie, przekłada się na 43 dolary zysku. Trzeba też dodać, iż jest to stosunkowo tania forma komunikacji z klientem, w porównaniu do innych, tradycyjnych kanałów;
  • Szybkość – Twoje wiadomości docierają do klientów w ekspresowym tempie. Możesz na bieżąco informować docelową grupę odbiorców o interesujących rabatach, promocjach cenowych, lub np. zmianach w regulaminie;
  • Skuteczność – dzięki narzędziom do segmentacji, jakie oferują profesjonalne platformy do e-mail marketingu, Twoje wiadomości docierają do osób, które są nimi zainteresowanie. Dzięki temu możesz liczyć na duży oddźwięk;
  • Wygoda – profesjonalne platformy takie jak Freshmail.pl zapewniają możliwość automatyzacji wysyłki. Dzięki temu poprzez przyciśnięcie jednego przycisku możesz wysyłać setki wiadomości. W ten sposób oszczędzasz czas.

Z pewnością warto monitorować skuteczność prowadzonych kampanii. Dzięki dedykowanym do tego narzędziom możesz sprawdzić, ile wiadomości zostało otwartych przez odbiorców, a także ilu z nich odwiedziło Twoją stronę internetową.

Narzędzie do skutecznego mailingu

Do tego, że warto zainwestować w e-mail marketing, nie trzeba nikogo przekonywać. Rodzi się jedynie pytanie: z której platformy skorzystać? Z pewnością warto odwiedzić Freshmail.pl. Niezależnie od tego, czy prowadzisz mały biznes, czy jesteś klientem klasy enterprise, znajdziesz tam pakiet odpowiadający Twoim potrzebom.

Za pośrednictwem Freshmail.pl możesz tworzyć atrakcyjne graficznie wiadomości, korzystając z bogatej bazy szablonów. Możesz używać także wielu udogodnień, takich jak narzędzia do segmentyzacji, kreator Landing Pages, kreator formularzy, pop-upów lub testów antyspamowych. Dzięki szczegółowym raportom, które otrzymasz, zmierzysz skuteczność Twoich kampanii.

Możesz przetestować pełną ofertę przez dwa tygodnie za darmo. Nie czekaj! Wejdź na Freshmail.pl i zacznij wysyłać wiadomości już dziś, a efekty z pewnością Cię zaskoczą!

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *