Metalowe regały

Wykonywane z metali regały, mają najczęściej budowę modułową, a ich kompozycja zależy od indywidualnych potrzeb samego zamawiającego. Daje to sporo możliwości, gdyż poszczególne elementy można dowolnie skręcać, nakładać, mocować, a nawet wpinać. Poza samymi modułami, jakimi bywają pojemniki, półki, albo kosze, dość istotne są także takie elementy, jak stelaże do ich podtrzymywania. Ważne, aby konstrukcja mogła być zarazem ładna, praktyczna, ale musi ona być także stabilna i dość często utrzymywać duży ciężar. W instrukcji montażowej, zazwyczaj są podane informacje, mające na celu określenie maksymalnego ich obciążenia. Nie należy przekraczać wskazanych tam norm, gdyż może to skutkować zarówno zniszczeniem towaru, umieszczonego na takim regale, jak też samej konstrukcji mebla.
Regulacja wysokości
Nasze regały mają regulację wysokości, to znaczy posiadają wiele miejsc w których można umieścić elementy stanowiące półki. Pozwala to na lepsze zarządzanie powierzchnią, a także dopasowanie wysokości półek na różne, mające się na nich znaleźć przedmioty.
Lekkie efektowne, ale także trwałe
Stalowe konstrukcje regałów kojarzone bywają raczej z zapleczem, a także magazynami, gdyż na ich terenie, wymagane są regały, które nie tylko będą duże i solidne, ale także wytrzymają spore obciążenie towarem, ale także narażenie na różnego rodzaju przygody związane z jego rozładunkiem. Jednak moda coś nieco się zmieniła i teraz także nieco lżejsze i ładnie wyglądające regały, także buduje się ze stalowych elementów, umieszcza je nie tylko na zapleczu, albo w magazynach, ale także w sklepach, tam gdzie towary są eksponowane. Wyglądają one ładnie, nowocześnie i są dość lekkie, ale mają jeszcze inne dość ciekawe parametry. Są bardzo wytrzymałe i mogą doskonale nadawać się do ekspozycji nieco cięższych towarów, a nawet ich grup, takich jak na przykład prasy układanej sztaplami, albo kompletów szklanek. Wykonywane przez firmę http://www.vonart.com.pl i montowane na zamówienie nadają się do wielu branż. Stosuje się je  zarówno w sklepach przemysłowych, jak też aptekach, czy sklepach muzycznych. Niektóre towary wymagają dodatkowych zabezpieczeń, a także odpowiednich mocowań. Aby możliwa była ich lepsza ekspozycja oraz bezpieczne przechowywanie na półkach.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *