Kolejne szanse na miłość w Rolnik Szuka Żony

Nowy, siódmy już sezon programu Rolnik szuka żony tradycyjnie gości piątkę uczestników. Pierwszy odcinek programu był czasem, kiedy rolnicy otrzymali koperty z listami od potencjalnych kandydatów. Największym zainteresowaniem cieszyła się Magdalena. Ilość listów, które otrzymała to absolutny rekord tego programu i to we wszystkich jego edycjach! Magda cieszyła się z otrzymanych blisko 400 listów. Kobietą interesują się, jak się okazało nie tylko panowie z całej Polski, ale także z zagranicy.

Kolejni uczestnicy Dawid i Józef okazali się bardzo wymagający wobec piszących do nich kobiet. Rolnicy ci największą uwagę zwracali na wygląd kandydatek, co wzbudziło negatywne emocje w samej prowadzącej – Marcie Manowskiej, która zwróciła uwagę, że szukanie modelki może nie być najtrafniejszym rozwiązaniem. Jednak jak wielokrotnie powtarzała, nie może ona wpływać na decyzje uczestników. W końcu to oni poszukują miłości. Rolnicy mieli także okazję porozmawiać z kandydatami, ale jak w przypadku Józefa, okazało się to porażka, gdyż rolnik nie był zbyt uprzejmy.

Rolnik Maciej, który otrzymał także sporo listów, najbardziej zainteresowany był Moniką, która jest nauczycielką. Obiecał jej nawet usprawnienie w szkole, jeśli ta zdecyduje się go odwiedzić. Rolnik Paweł chyba najbardziej cieszył się i przeżywał każdy list. Okazał się przy tym bardzo wrażliwym i uczuciowym mężczyzną. Jego uwagę szczególnie mocno przykuła Sandra, która w tej chwili jest jego zdecydowaną faworytką.

Losy bohaterów Rolnik Szuka Żony możesz śledzić na https://rolnik-szuka-zony.pl/

fot. https://www.facebook.com/rolnikszukazony/

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *