Jakie alkomaty wybrać

Profesjonalny alkomat jest bardzo przydatnym urządzeniem, sprawdzającym się w wielu sytuacjach. Dzięki niemu można sprawdzić stan swojej trzeźwości po zakrapianej imprezie, korzystają z niego służby mundurowe, takie jak policja, wojsko, straż graniczna czy pracownicy pilnujący porządku publicznego. Tester alkoholu jest przydatny w zakładzie pracy, restauracji, pubie czy na imprezie masowej. Mnogość jego zastosowań sprawia, że jest często wykorzystywany w różnych okolicznościach.

Jaki alkomat wybrać

Producenci oferują wiele modeli, które różnią się konstrukcją, poziomem funkcjonalności i designem. Współczesne urządzenia do badania stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu cechują się wysoką dokładnością pomiarów, szybkością działania i wygodną obsługą. Ale alkomat alkomatowi nierówny. Na rynku dostępne są urządzenia, które są mniej lub bardziej precyzyjne, a ich żywotność uzależniona jest od rodzaju sensora w jaki tester alkoholu został wyposażony. Do najlepszych należą alkomaty z sensorem elektrochemicznym, który jest bardzo czuły i daje powtarzalne, miarodajne wyniki. Pośród nich na miejsce lidera wysuwa się koreańska marka Da-Tech, produkująca AlcoFind: https://bean.pl/produkty/alkomaty-alcofind/

Alkomat AlcoFind – jakie ma zalety

Modele AlcoFind wyposażone są w wysokiej klasy czuły sensor elektrochemiczny, który gwarantuje bardzo dokładne wyniki pomiarowe. To urządzenia, które cechują się długą żywotnością, co pozwala na wykonanie bardzo dużej ilości badań bez konieczności wykonywania kalibracji. AlkoFidn to tester alkoholu najnowszej generacji, który jest bardzo funkcjonalny i cechują się elegancką linią i ergonomiczną konstrukcją, pozwalającą na bezproblemową obsługę. W urządzeniu zastosowano nowoczesne rozwiązania, takie jak licznik pomiarów, pamięć ostatnio wykonanych badań, system sygnalizacji dźwiękowej, który informuje użytkownika o początku wykonania pomiaru, jego końcu, a także o uszkodzenia sensora i rozładowaniu baterii.

Gdzie kupić profesjonalny alkomat AlcoFind

Bardzo dobrym miejscem na zakupy jest sklep z alkomatami Bean.pl. W ofercie znajduje się kilkanaście modeli urządzeń koreańskiej marki, które przystosowane są zarówno dla służb mundurowych, jak i zakładów pracy, instytucji oraz wymagających użytkowników indywidualnych. Pośród wielu modeli na uwagę zasługuje AlcoFind Expert, który cechuje się wysoką dokładnością pomiarową przy stosunkowo niskiej cenie, AlcoFind Polaris, który jest niezawodnym urządzeniem z polskim menu czy AF-35 Premium, wyposażony w platynowy sensor elektrochemiczny o wzmocnionym działaniu i dłuższej żywotności.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *