Fotele dla graczy, czy warto je kupować

Gry komputerowe są często na tyle fascynujące, że czas przy nich mija nie wiadomo kiedy i trudno się od absorbujących rozgrywek oderwać. Wiedzą o tym doskonale gracze, którzy swojemu hobby poświęcają zwykle większość wolnego czasu.

Wielogodzinne siedzenie przy komputerze czy konsoli do gier może jednak powodować zmęczenie, a nawet ból karku czy pleców. Ważne jest zatem stworzenie optymalnych warunków do spędzania długiego czasu w obciążającej kręgosłup pozycji siedzącej. Sprawdzone rozwiązanie stanowią wygodne fotele gamingowe, które zostały zaprojektowane w specjalny sposób i z myślą właśnie o graczach komputerowych.

Ergonomiczne i w pełni komfortowe

Nowoczesny fotel dla gracza posiada odpowiednie podparcie zarówno karku, jak i całego kręgosłupa. Mebel wyposażony jest ponadto w wygodne siedzisko i mechanizm regulujący jego wysokość, jak również w stanowiące dodatkowe udogodnienie podłokietniki, których położenie także można wyregulować i idealnie dopasować do swoich potrzeb.

Wyprofilowane i ergonomiczne oparcie fotela – wraz z umieszczonymi w jego dolnej i górnej części poduszkami, które stanowią uzupełniające podparcie karku i pleców – zapewnia pełen komfort gracza. Dzięki fotelowi gamingowemu osoba siedząca w wygodnej i prawidłowej pozycji nie odczuwa, nawet po wielu godzinach spędzonych przy konsoli czy przy laptopie, dolegliwości bólowych pleców.

Doskonałe do pracy i relaksu

Dedykowane miłośnikom gier obrotowe fotele dla graczy sprawdzają się także w przypadku osób, które pracując się lub ucząc, muszą spędzać wiele czasu w pozycji siedzącej przy komputerze. Fotel bezproblemowo można dostosować do potrzeb osoby każdego wzrostu, regulując wysokość podłokietników, siedziska oraz położenia poduszek na oparciu. Dodatkowym udogodnieniem, w które zostało wyposażone krzesło gamingowe, jest praktyczny mechanizm odchylania jego oparcia w zakresie od 90 do 180 stopni, co daje możliwość relaksowania się w pozycji półleżącej. Komfort korzystania z mebla podnoszą także sprawnie i bezszelestnie przemieszczające się oraz nierysujące podłogi kółka.

Designerskie i efektowne

Regulowany fotel gamingowy pokryty jest zwykle estetyczną ekologiczną skórą i wyróżnia się nowoczesnym designem. W związku z tym mebel jest nie tylko niezwykle funkcjonalny, ale także doskonale dopełnia modny wystrój wnętrza pokoju. Fotel dla gracza można idealnie dopasować pod względem kolorystycznym do pozostałego umeblowania pomieszczenia, tworząc efektowną aranżację gabinetu domowego czy pokoju młodzieżowego.

Dowiedz się więcej na http://sklep.akord.net.pl/87-fotele-gamingowe

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *