Dla kogo biustonosze push- up? I jak właściwie je dobrać

Zastanawiasz się nad kupnem biustonosza push- up, ale nie jesteś pewna, czy powinnaś go kupować? Oto kilka wskazówek jak dobrać odpowiedni biustonosz i jaką funkcję ma spełniać biustonosz usztywniany.

Biustonosze push-up, paddet, albo po prostu usztywniane 

Jest to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety, która marzy o większym biuście. Dzięki poduszką zwiększającym objętość piersi oraz specjalnie usztywnionym częścią biustonosza, biust układa się w taki sposób, że tworzy przyjemnie zaokrąglony kształt i bardzo małą przestrzeń pomiędzy dwoma piersiami. Jednak taka pomoc w nadaniu odpowiednich rysów, przyda się również kobietą, których jędrność biustu straciła na mocy. Wtedy też odpowiednie wyciągnięcie i dopasowanie poduszeczek, które lekko unoszą pierś sprawi, że piersi nie będą bezwładnie zwisać ku ziemi.

Warto jednak pamiętać, że biustonosze push- up są niezawodnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą nadać odpowiedni kształt swoim figurą. Przykładem mogą być panie, które posiadają duże biodra i ramiona. By zrównoważyć dysproporcje zakładają stanik zwiększający wielkość biustu nawet dwa razy. Nie wygląda to sztucznie, a pozwala nabrać pewności siebie i geometrycznej idealności.

Na co uważać przy doborze usztywnianego stanika

Najważniejsza kwestią jest dobór odpowiedniego rozmiaru. Należy zmierzyć nie tylko obwód pod biustem, ale również obwód samych piersi. Należy jednak pamiętać aby pierwszy pomiar robić na wydechu, a drugi na gołej skórze, albo biustonoszu miękkim, aby nie zakłamać pomiaru. Kiedy już znamy dokładny wymiar, należy zastanowić się jaki typ biustonosza push- up nas interesuje?

 Do wyboru jest wiele kolorów i rozwiązań, najbardziej podstawowe budowy: 

-push- up nadający objętości,

– push- up zwiększający rozmiar o dwa w górę,

– push- up z wymiennymi wkładkami.

Dzięki dokładnemu określeniu potrzeb jakie ma nasze ciało, możemy bezpiecznie używać biustonoszy push- up. Pamiętajmy jednak, że źle dobrany biustonosz nie tylko odkształca nasze piersi, ale przez zły ucisk może powodować problemy zdrowotne. Dlatego pamiętajmy o odpowiednim dopasowaniu, a wtedy piękno pójdzie w parze ze zdrowiem! 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *