Co jest potrzebne do założenia spółki w Delaware

Co będzie ci potrzebne do prowadzenia swojej firmy? Niezależnie od tego, gdzie będzie ona zarejestrowana, są pewne wspólne mianowniki, bez których ani rusz. Do jednych z takich zaliczają się na przykład konta bankowe. Służą one przedsiębiorcom do zarządzania finansami firmy. Do przyjmowania wpłat i wykonywania przelewów. Co więcej, konta bankowe firm i spółek, na prawie całym świecie podlegają ścisłej kontroli urzędów skarbowych. Zachowanie transparentności w swojej działalności jest więc bardzo ważna, aby można było sprawnie prowadzić firmę i nie być nękanym ciągłymi kontrolami, co jak wiadomo, bardzo utrudnia prowadzenie firmy.
Spółka w Delaware – zacznij od urzędu
Wypełnienie dziesiątek formularzy rejestracyjnych, to standard przy rejestrowaniu niemal każdej firmy. Jednak w Delaware wygląda to trochę lepiej, niż w innych miejscach na świecie. Przede wszystkim dlatego, że większość formalności będziemy mogli dopełnić online, prosto z komputera i bez wychodzenia z domu. Oczywiście, jak w pozostałych stanach USA, tak samo i spółka w Delaware będzie zakładana w języku angielskim. Konieczna jest więc jego dobra znajomość i to w odmianie amerykańskiej. Jeśli stanowi to dla ciebie poważny problem, można to w prosty sposób rozwiązać. Zatrudniając firmę, która w twoim imieniu wypełni wszystkie dokumenty, złoży je w odpowiednim terminie w odpowiednim miejscu, a następne odbierze decyzję o tym, że spółka została założona. Dokumenty te powinny być w twoim posiadaniu w wersji papierowej.
Konto bankowe – to musisz mieć
Niestety bez konta bankowego nie będzie istniała żadna spółka, czy to w Delaware, czy w innym mieście. Założenie konta bankowego dla firmy, będzie wymagało twojej osobistej wizyty w banku. Jednak będziesz mógł jej uniknąć, współpracując z biurami, rejestrującymi firmy w USA. Wystawiając jej upoważnienie do działania w twoim imieniu, będziesz mógł liczyć na to, że kompleksowo zajmą się wszystkimi potrzebnymi czynnościami, również tym, abyś posiadał dobre konto w niezawodnym banku o stabilnej pozycji.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *