Bezbutlowy dystrybutor wody w firmie

Dystrybutor wody jest niezbędny w każdej firmie. To dzięki niemu można przygotować gorące i zimne napoje z krystalicznie czystej wody. Jednak tradycyjne dystrybutory mają swoje minusy. Jako najczęstsze wady wskazywana jest konieczność częstej wymiany butli, duży ich ciężar czy też problemy z ich montażem. Dlatego wiele zakładów pracy obywa się bez nich, jednak jest na rynku rozwiązanie, które pozwala na cieszenie się zdrową, czystą i filtrowaną wodą bez konieczności wymiany butli. Chodzi tutaj oczywiście o dystrybutory filtrujące, którym poświęcony będzie dzisiejszy artykuł.

Nowoczesne i eleganckie rozwiązanie dla firm

Urządzenia takie nie wymagają wymiany butli z jednego prostego powodu. Podłączone są bezpośrednio do sieci wodociągowej. Więc czym różni się woda z kranu od tej z dystrybutora? W przeciwieństwie do wodociągów każdy dystrybutor wyposażony jest w skomplikowany i skuteczny system filtrowania wody. Cały proces składa się z czterech kontrolowanych elektronicznie etapów. Dlatego też woda uzyskiwana w ten sposób jest wolna od wszelkich zanieczyszczeń. System filtracji eliminuje nie tylko kamień, rdzę czy piasek, ale także zanieczyszczenia chemiczne oraz do 99% bakterii z wody pitnej. Dlatego też użytkownicy tego rodzaju urządzeń chwalą smak napojów i nie wyobrażają sobie ich przygotowywania z kranówki.
Kolejną zaletą, jaką mogą pochwalić się dystrybutory filtrujące, jest elegancki i nowoczesny wygląd. Brak butli pozwala na tworzenie estetycznych brył, które doskonale prezentują się w nowoczesnych wnętrzach biur i firm. Producenci tego rodzaju dystrybutorów oferują liczne ich wersje i warianty, dlatego też bez względu na wielkość pomieszczenia, jego przeznaczenie oraz inne czynniki, każdy znajdzie odpowiedni dla siebie egzemplarz.

Praktyczne funkcje

Poza filtrowaniem wody, dystrybutory są w stanie podgrzać ją lub serwować nagazowaną. W ten sposób każdy pracownik może napić się ulubionej herbaty, zalać sobie danie na szybko czy ugasić pragnienie zimnym gazowanym napojem o każdej porze.
W wielu firmach pomieszczenia socjalne znajdują się poza ogólnodostępną powierzchnią, dlatego też wizyty serwisantów mogą być kłopotliwe. W przypadku dystrybutorów podłączonych do sieci wodociągowej nie ma potrzeby częstych wizyt serwisowych. Jest to praktyczne rozwiązanie dla banków lub innych instytucji gdzie wydzielone są strefy bezpieczeństwa. Warto zatem zastanowić się nad wyborem takiego rozwiązania i zapewnienia swoim pracownikom zdrowej, świeżej i smacznej wody do picia. Bezbutlowy dystrybutor wody w firmie to strzał w dziesiątkę.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *